Her Telden Mikro Bilgiler Sitesi

Netflix Ücretsiz İzleme Sitesi

24.07.2022
211
Netflix Ücretsiz İzleme Sitesi

Netflix ücretsiz izleme sitesi Netflix ücretli 1 platform olması nedeniyle ve son zamanlarda oldukça yüksek fiyatlarla satın alınmasından dolayı birçok kişi bu fiyatları ödemek istememektedir. Bu nedenle alternatif olarak bu platformda yer alan dizi ve filmleri izleyebilecekleri ücretsiz siteleri araştırmaktadırlar.

Netflix platformu içerisinde yer alan bazı dizi ve filmler herhangi 1 siteden izlenebiliyor olsalar da içerisinde Netflix platformuna özel olan ve Netflix sahipleri tarafından üretilmiş olan içerikler ise insanlar izlemek istediğinde herhangi 1 başka yerden yani Netflix sosyal medya platformu dışında ulaşamamaktadır. Bundan dolayı insanlar yönetmelikse almak zorunda ya da Netflix ücretsiz izleme sitesi gibi aratmalar yapmaktadırlar. Netflix ücretsiz izleme siteleri şu şekilde sıralanabilmektedir;

Netflix Ücretsiz İzleme Sitesi

  • Dizipal
  • Dizigom
  • Diziyo
  • Watchill
  • Fullhdizle
  • Filmmom

Dizipal

İnsanların sıkça tercih ettiği ve hemen hemen herkesin bildiği Dizipal sitesi sadece Türk filmlerini değil aynı zamanda yabancı dizileri de izleme imkanı sağladığından önerilenler arasındadır. Netflix içeriklerini kendi bünyesine eklediği yetmezmiş gibi Blutv, Exxen gibi diğer sosyal medya platformlarının da dizi ve filmlerini bu sitede görmeniz mümkündür.

Dizigom

Netflix içeriklerini ücretsiz bir şekilde izleme imkanı sunan Dizigom filmlerden ziyade dizileri izlemek için mükemmel bir seçenektir. Eski ve yeni dizileri bünyesinde barındıran bu site aynı zamanda Türkçe altyazı seçeneğiyle birçok kullanıcıyı kendine çekmektedir.

Diziyo

Çok tercih edilen alternatifler arasında bulunan Diziyo, Netflix olsun diğer ücretli sosyal platformlar olsun bu içeriklerin hemen hemen hepsini, kısacası tüm film ve dizileri ücretsiz 1 şekilde izleyebileceğiniz platform olmaktadır. Sıklıkla güncellenen bu site yeni çıkan tüm içerikleri de içerdiğinden göz ardı edilemeyecek bir önceliğe sahiptir.

Netflix Ücretsiz İzleme Sitesi

Watchill

Isterseniz ingilizce isterseniz Türkçe olarak bünyesinde bulunan tüm dizi ve filmleri izleyebileceğiniz Watchill sadece tek bir platformla kendini sınırlayarak diğer ücretli tüm platformların içeriklerini bünyesinde barındırmaktadır. Bu platform sayesinde Netflix dizilerini ücretsiz bir şekilde izleyebilir ya da Netflix platformunda bulunan filmleri yine ücretsiz bir şekilde seyredebilirsiniz.

Fullhdizle

Küçükten büyüğe hemen hemen herkesin adını en az 1 kere dahi olsa duyduğu Fullhdizle sitesi tıpkı yukarıda bahsettiğimiz diğer siteler gibi imkanlar sunmaktadır

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.