Her Telden Mikro Bilgiler Sitesi

Ten Rengini Açmak İçin Cilt Beyazlatıcı Kremler

28.02.2023
2.659
Ten Rengini Açmak İçin Cilt Beyazlatıcı Kremler

ten rengi açma amacıyla kullanılan cilt beyazlatıcı kremler

Yüzündeki koyu renkli lekelere, sivilce izlerine ve cilt tonu eşitsizliklerine ek olarak güneşten etkilenerek bronzlaşan ve kararan ten rengini açmak isteyenlerin düzenli kullanım sayesinde ciltlerini beyazlatabilecekleri, en etkili cilt beyazlatıcı kremlerini ten rengi açma amacıyla kozmetik ürünlerden çare arayan okuyucularımız için derledik. Listenin başını, ten rengi açma konusunda en başarılı ürün olarak Arap kızı kreminin çektiği full listeye gelin hep birlikte bakalım;

Yüz beyazlatma için en etkili ve doğal maskeler yazımızdan da faydalanabilirsiniz.

En Etkili Cilt Beyazlatıcı Kremler ile Ten Rengini Açma

Bazıları içerdiği etken madde sayesinde hiperpigmentasyonun önüne geçerek, bazıları cildi soyarak, peeling sayesinde ölü derilerden arındırarak, bazıları ise hücre yenileyici özelliği sayesinde ciltteki ve yüzdeki dokuları onararak etki eden ama nihai sonuç olarak ten renginizi açmaya yarayan ve ciltteki lekeleri giderip, ton eşitsizliklerini dengeleyen, cilt rengini iki tona kadar açabilen ve daha taze, berrak ve aydınlanmış bir cilde sahip olmanıza yarayan 2018 yılında olduğu gibi 2019’da kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ve en etkili cilt beyazlatıcı ve ten rengi açıcı kremlerden en iyilerine sizler için kısa kısa değindik;

Aşağıda bahsi geçen kremlere ek olarak, özellikle sivilce izleri ve cilt lekelerini gidermek için kullanarak cildinizi berraklaştırabileceğiniz en iyi leke gidericiler ile ilgili yazımızda daha fazla krem markası bulabilir, ten renginizin görünümünü biraz daha açık, cildinizi biraz daha beyaz yapmak için de kullanabilirsiniz.

Arap Kızı Kremi

Pembe ve mavi kutularda iki cinsi satılan ve Furkan marka gibi çeşitli isimler altında satılan Arap kızı kremi; Arabistanlı kadınların günlük bakımları ve koyu ten renklerini açmak amacıyla düzenli olarak kullandıkları, leke giderici, çillerin görünümünü azaltıcı ve sivilcelere ve akne izlerine iyi gelen bir çeşit krem ve cilt beyazlatma kremleri arasında da en çok satılan, en popüler ürünlerden bir tanesi.

Ciltteki kan dolaşımını arttırarak, koyulukları ve renk eşitsizliklerini gideren, hücreleri yenileyen ve dokuları onaran, aynı zamanda pembiş pembiş yanaklara sahip olmanızı sağlayan ten rengi açıcı Arap kızı kremi başlığımızda ürün hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Arnavut Kremi ile Ten Renginizi Açın

Namı diğer Aklık kremi olan Arnavut Kremi bir marka değil aslında genel bir isim. Arnavut kadınlarının ve de Rus, Boşnak ve Sırp kadınları gibi Slav ırkına mensup ve tüm dünyada bembeyaz, berrak ve ışıl ışıl ciltlerinden gelen güzellikleri ile ünlü kadınların, beyaz ten renklerinin sırrı olarak bilinen bir krem.

Arnavut Kremi, içerdiği Neven yağı sayesinde ciltteki lekeleri giderip, hiperpigmentasyonunun önüne geçer ve cilt rengindeki ton eşitsizliklerini dengeleyerek yüzdeki karanlık gölgeleri ortaan kaldırır. İçeriğinde cıva bulunan markaların ürünlerini tercih etmeniz gerektiğini hatırlattıktan sonra, aklık kremi ile ilgili daha fazla detay ve evde yapımı, kullanılan malzemeler gibi detaylar için detaylı yazımız Arnavut Kremi yazısını okumaya sizleri davet ediyoruz.

Madecassol Leke ve Yara İzi Giderici Krem

Centella Asiatica namı diğer Gotu Kola bitkisi özütü sayesinde hücre yenileyici, doku onarıcı ve ciltteki ölü derinin soyularak değiştirilmesini sağlayan ve bu değişim ve iyileşme sayesinde ciltteki güneş lekelerinden, sivilce izlerine, yara ve yanık izlerinden çatlaklara, göz altı morluklarından ton eşitsizliklerine pek çok yüzün görünümüzü karartıcı etmeni ortadan kaldırmakla ünlü bir leke kremi olan Madecassol merhem, oldukça uygun fiyatı ve cilt üzerindeki inanılmaz faydaları ve cilt beyazlatma etkisi ile, bu listede üstlerde var olmaya hak kazanan ürünlerden.

Kullanımı sırasında dikkatli, istikrarlı ve özenli olursanız, 3-4 haftalık Madecassol kullanımı sonrası, ten renginizin 2 tona kadar açılması gayet olası!

Expigment Leke Kremi

Hidrokinonin içerikli son derece kuvvetli bir merhem olan leke giderici Expigment krem sayesinde, cildinizdeki her türlü güneş lekesinden, akne skarlarına kadar, deri üstünü etkileyen travmalardan ve doku bozulmalarından, hücre yenilenmesi sayesinde arınarak, teninizi pürüzsüzleştirecek ve cildinizi soyarak ve deri değiştirmenizi sağlayarak yüzünüzü beyazlatacak özellikte, son derece etkili ancak dikkatli kullanımı şart ve yanlış kullanımda, ten rengini açmak yerine, yüzünüzü daha beter yakarak hem koyulaşmasına hem de daha da lekelenmesine sebebiyet verebilecek, kızarık ve yanıklara yol açabilecek nitelikte bir krem ancak hem yüzünüzün rengini açmak için hem de koltuk altı beyazlatma gibi işlemler için uygulayabileceğiniz Expigment’i; %2 ya da %4 lük uygun formülü ile mucizevi bulabilirsiniz.

Acnelyse Jel

Kuvvetli bir retinoik asit ve A vitamini bombası olan Acnelyse krem ise; sivilcelerinizi, akne vulgarisi, siyah noktaları ve akne skarlarını geçirerek cildinizi beyazlatan, düzenli kullanımı sayesinde cilt renginizi 3 tona kadar açabilecek niteliğe sahip, cildinizi istenmeyen lekeler ve gölgelerden tamamen arındırarak, bozulmuş dokuları onarıp yerine daha açık renkte, berrak ve pürüzsüz bir ten gelmesini sağlayan son derece etkili bir yüz beyazlatıcı. Asıl amacı sivilce tedavisinde kullanılması olsa da retinoik asidin cilde olan faydaları sayesinde yüz beyazlatma amacıyla da sıklıkla kullanılan bir pomad.

Bioderma White Objective Krem

Leke sorunu sebebiyle karanlık ve koyu renk görünen ciltlerdeki kahverengi ve koyu lekeleri gidererek cildin aydınlanmasını, ten renginin açılmasını sağlayan, C vitamini içerikli gece serumundan maksimum verim alabilmek için gözeneklerin açılmış olması ve serumun cilt altına iyi nüfuz etmesi öncesi, yüzünüzün öncesinde tercihen H2O cleanser ile temizlenmiş olması önerilmekte. Kahverengi lekelerin üstüne doğrudan uygulayabileceğiniz gibi Bioderma leke kremini cildinizin tümüne tatbik ederek, ten renginizin 1-2 ton açılmasına da yardımcı olabilirsiniz.

Lancome Bright Expert Dark Spot Corrector Krem

Lancome’un bu ürünü, ciltte meydana gelen renk bozulmalarını içeriğinde barındırdığı C vitamini, B3 vitamini ve meyan kökü özütüyle iyileştiriyor ve cildi onarırken aynı zamanda beslediği için cildin sadece beyazlamasını değil aynı zamanda daha parlak, berrak ve taze görünmesini de sağlıyor. Parfüm ve paraben içermeyen Bright Expert Dark Spot Corrector ürünü ile Lancome markası, leke tedavisi ve yüzdeki karanlık ve koyu gölgeleri iyileştirme konusunda adeta bir devrim niteliğinde. Özellikle de alerjik ve hassas ciltler için çok uygun bir ürün.

Cilt Beyazlatıcı ve Leke Giderici Maske Tarifleri

Redist Cilt Beyazlatma Kremi

Redist beyazlatıcı krem, C vitamini ve papatya özü içeren şahane bir cilt beyazlatma kremi. Cildinizdeki hiperpigmentasyon sorununu ortadan kaldırıyor, yüzdeki ve vücuttaki lekeleri gideriyor, güneşten ve yaşlanmaya bağlı olarak ciltte çıkan koyu renk ve kaverengi lekeleri ortadan kaldırırken, yüzünüze aydınlık ve berrak bir görünüm kazandırarak, cilt renk tonu açıcı olarak 2 tona kadar işlev görebiliyor.

Sivilce izlerinin ve bazı yara-yanık izlerinin de geçirilmesinde etkili Redist cilt beyazlatıcı, sadece yüzde değil, cilt beyazlatma yapılmak istenen koltuk altı kararması, genital bölge kararması, diz kapağı kararması gibi cilt sorunlarının tedavisinde de üstün etkili, kullanıcılar tarafından sevilen ve olumlu geri bildirimler alan bir krem.

Fade Out Renk Tonu Dengeleyici Krem

İçeriğinde aynı zamanda SF15 – yani 15 faktör güneş koruyucusu da barındıran, Fade Out Leke giderici krem, gece ve gündüz kullanıma uygun ayrı ayrı ürünleri ile set halinde alınıp, cilt beyazlatma ve ten rengi açma amacıyla güvenle kullanılabilecek, anti-alerjik, renk tonu düzenleyici ve güneş lekesi giderici mükemmel bir ürün.

Achromin Leke Giderici Krem

Bikini bölgesi ve koltuk altı bölgesi gibi hassas bölgelerdeki derinin ten renginin açma ve cilt beyazlatma konularında extradan güvenli ve oldukça etkili bir diğer ürün ise Achromin Leke kremi, yaşlanmaya bağlı olarak yüzde çıkan koyu renk leke giderici olarak görev görerek, cildi hem nemlendirip hem beyazlatıyor. Beyazlatırken aydınlatıp berraklaştırıyor.

Cilt beyazlatıcı krem kullananlar, doğal yollarla ten rengi beyazlatmak için ten rengi nasıl açılır adlı yazımızla da ilgilendiler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.