Her Telden Mikro Bilgiler Sitesi

Sivex Losyon Fiyatı , Sivex Losyon Nedir ?

28.02.2023
827
Sivex Losyon Fiyatı , Sivex Losyon Nedir ?

Sivex Losyon Fiyatı , Sivex Losyon Nedir ?

Sivex Losyon sivilcelerin yok edilmesi ve ciltten ortadan kalkmasını sağlayan bir ilaçtır. İçeriğindeki etken maddesi sayesinde hızlı bir şekilde sivilceleri yok edilmesini sağlar. Sivilce günümüzde bir çok kişinin problemi halinde geldi. Diğer yazılarımızda bundan detaylıca bahsetmiştik. Eğer sivilce kremleri ve sivilceleri yok etmek hakkında yöntemler hakkında daha çok bilgi ihtiyaç duyarsanız mikrobilgiler.com işte tam burada !

Sivilceler hakkında en çok okunan ve yorum alan yazılarımızı aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Başlıklara tıklayarak kolayca diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz.

Sivex Krem Losyon Ne İşe Yarıyor ? Sivex Sivilce Kremi Nedir ?

Bu sivilce kremini özellikle de erkekler de çok tercih etmektedir. Çünkü yüzlerindeki yoğun kıl köklerinin altındaki oluşan pembe kabarcıklara kadar etki eden Sivex Losyon, sadece uygulandığı bölgeye değil etrafına da etki eder. Bu yüzden uyguladığınız bölgeye yoğun bir şekilde sürmeniz yeterli olacaktır.

Bu losyon krem oldukça etkili bir ilaçtır o yüzden çok dikkatli kullanmanız gerekir. Hafif ve orta şiddetli akne vulgaris yani sivilce tedavisi için kullanılmaktadır. Özellikle içi irin dolu kırmızı kabarcıklar ve iltihaplı sivilcelerin bölgesel tedavisinde kullanılır.

Sivex Sivilce Kremi Nedir ?

Bakterileri öldürücü tesire sahip bu ilaç, hyaluronik asit, sodyum tiyosülfat, potasyum dihidrojen fosfat, disodyum hidrojen fosfat dihidrat, disodyum EDTA, sodyum metil paraben, saf su destekçi maddeler kapsamaktadır.

Sivex Krem Nasıl Kullanılır ?

Öncelikle bu ilaç hakkında şunu özellikle belirtmemiz gerekir. sivilceleriniz eksildiğinde ya da yok olduğunda vazgeçmemeli, kullanmaya devam etmelisiniz. Gün içerisinde 2 kere uyguladığınız kremi uyandığınızda suyla arınabilirsiniz. İlacı sivilceli bölgeye uygulamadan önce mutlaka yüzünüzü bir sabunla yıkayın ve tek kullanımlık bir peçete ile kurulayın.

Bu losyon krem evet yüze sürülür. En çok merak edilen sorulardan biri de budur. İlacı kullandıktan sonra yüzünüzü yıkamayın. Yalnızca gece uyguladığınızda sabah uyanıp yüzünüzü suyla yıkayabilirsiniz. Gündüz kullandığınızda ise 1 saat kadar kaldıktan sonra yıkayabilirsiniz.

Sivex Losyon Fiyatı

Sivex Losyon diğer adı ile sivex sivilce kremi fiyatı doktor reçetesi olduğunda fiyatında değişiklikler görülmektedir. SIVEX 50 gram losyon 2022 yılı fiyatı 46.49 TL ​ ‘dir.

Sizde bu konuda merak ettiğiniz ve ya paylaşmak istediğiniz bir nokta varsa yorum yapmaktan lütfen çekinmeyin. sağlıklı ve mutlu günler diliyoruz !

Etiketler:

Yorumlar
  1. Ramazan dedi ki:

    Baya işe yariyor tafsiye ederim.