Her Telden Mikro Bilgiler Sitesi

Revox At Kuyruğu Şampuanı Kullananlar ve Yorumları

28.02.2023
1.065
Revox At Kuyruğu Şampuanı Kullananlar ve Yorumları

Revox At Kuyruğu Şampuanı Kullananlar ve Yorumları

Revox At Kuyruğu Şampuanı Kullananlar ve Yorumları yazımızı çok merak edildiği için sizler için derledik. Bu şampuan saçını uzatmak isteyenler , saç derisinde sorun yaşayan bireylerin tercih ettiği bir üründür. Herkesin merak ettiği soru ise bu şampuan gerçekten saçı uzatıyor mu , sağlıklı bir saça kavuşmanızı sağlıyor mu ?

Revox At Kuyruğu Şampuanı son dönemde oldukça adını çok sık söz ettirmeye başladı ve tüketimi günden güne artmaya başladı. Herkes şampuanı almadan önce araştırmayı ve tecrübeleri duyma istiyor elbette. Bu şampuanın etkileri ; saç derisini temizler , saç diplerinde ve derisinde kuruluk ve pullanma gibi sorunları yok edilmesinde yardımcı oluyor. İçeriğinde etken madde olan Salisilik Asit saç dökülmesini de engelliyor.

 

Bu konuda bitkisel bir çare arıyorsanız ” Saçı Besleyerek Hızlı Saç Uzatan Yağlar” yazımız size fikir verebilir.

Revox At Kuyruğu Şampuanı Yorum

Yazımızın bu kısmında şampuanı kullanmış , tecrübe etmiş olumlu ve ya olumsuz yorumları liste halinde sizlerle paylaşıyoruz. Eğer sizde şampuanı kullandıysanız lütfen tecrübelerinizi yorumlara yazınız.

Şunu unutmayın ki herkes de farklı etki görülebilir. Bu şampuan düzenli kullanımda ve 3-4 sefer kullandıktan sonra etki göstermeye başlıyor. İlk kullanım zamanında fazla saç dökülmesi ve saç derisinde sorunlar ile karşılaşa biliniyor.

  • ” saç dökülmemi durdursun diye aldım. henüz 2. kullanışım. saç dökülmemi 10 katına çıkarttı diyebilirim. kafamda da sivilce gibi minik şeyler çıktı. bazı yerlerde “ilk etapta dökülmeyi arttırdığı, çünkü zayıf köklü saçları komple döktüğü sonra da kısa sürede yeni saçlar çıkarttığı” yazıyor. o sivilcemsi seyler de yeni oluşan saç kökleri imiş… biraz daha kullanacağım, bu şekilde dökülme devam ederse tüy dökücü olarak istenmeyen kıllarda kullanacağım.”
  • ” kokusunu çok sevdiğim şampuanım, henüz dökülme konusunda bir değişiklik olmadı ama umutluyum. en azından bitkisel. bir indirim zamanı 23 liraya düştüğünü görünce hiç araştırmadan almıştım şimdi indirimsiz tekrar alır mıyım onu bilmiyorum. ”
  • ” bu şampuanın üzerine 2 farklı şampuan daha kullandım kesinlikle dökülmemi azaltmış onu anladım. uzamamı da hızlandırdı gibi geldi ama emin değilim benim saçlarım zaten hızlı uzar. saçlarımın yağlı olmasına da kötü ya da iyi bir etki yapmadı. indirime girince tekrar alabilirim.”

Revox At Kuyruğu Şampuanı Kullananlar

  • ” saç dökülmesini ciddi anlamda azaltan bir şampuan. ama saç derisinde az biraz pullanma yapabiliyor.”
  • ” uzun, düz ve çabuk uzayan saçlarım var. bu şampuanı da büyük umutlarla almıştım ama benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. saçlarımın dökülmesini engellemedi. kepeklenmeye karşı bir etkisini de göremedim. saça canlılık ve parlaklık kazandırdığını belirtmişler içindeki kağıt üstünde. ama parlaklıkta vermedi. yağlanmayı hiçbir şekilde azaltmadı  uzama konusuna bir şey diyemeyeceğim çünkü böyle bi derdim yok. şişesine gelirsek kendisinden bu kadar nefret etmemi sağlayacak en büyük sebebi de bu olsa gerek ! su şişeleri gibi döndürülerek açılan bir kapağı var. şampuanı elime döktükten sonra saçıma yedirmeden önce o kapağı kapatmak tam bir işkencee !  akıp giden şampuanlar ve yere düşen kapakta cabası! birde 30 küsür liralık fiyatı var tabi ki. bu kadar olumsuzluğun ve kullanışsızlığın yanında bir daha asla yanından geçmem.”
  •  ”Saç dökülmemde henüz etkisini göstermeyen şampuan. uzatmaya da fayda sağladığını anlamam için erken. 1. kutum bitmek üzere. dökülmemi arttırmadı, 2. kutuda azaltacağına inancım var. kokusuna bayıldım. verdiği temizlik hissi çok güzel. yağlanmayı geciktiriyor. saçları harika derece yumuşatıp parlatıyor. sırf bu yüzden bile alabilirim 2. kutuyu. ”
  • ” Ürünle gratiste satılan testerlar sayesinde tanıştım. Saçı dökülmelerini durdurma konusunda oldukça başarılı bir şampuan. Saçlarınızı tertemiz pırıl pırıl yapıyor. Paketlemeyi iyi yapmışlar dökülmeden geliyor. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz 🙂 ”

 

Etiketler:

Yorumlar
  1. Hakan dedi ki:

    Gerçekten çok iyi deneyin