Her Telden Mikro Bilgiler Sitesi

Nivea Hyaluron Cellular Filler ve Şekillendirici Leke Giderici Serum 30 ml Kullananlar ve Yorumları

28.02.2023
1.574
Nivea Hyaluron Cellular Filler ve Şekillendirici Leke Giderici Serum 30 ml Kullananlar ve Yorumları

Güneş lekeleri başta olmak üzere cilt lekelerini gidermesi konusunda piyasaya iddialı bir giriş yapan Nivea markası, ne yazık ki Hyaluron Cellular Filler Serumu ile nemlendirici etkisi dışında büyük bir çıkış yapamayarak 2019 yılının sınıfta kalanlarından oldu.

Ancak leke giderici serum ile ilgili olumsuz yorumlar olduğu kadar, üründen memnun kalan kullanıcılar da var. Bakalım kimler neler demiş?

Nive Leke Giderici Serum Hakkında Gerçek Kullanıcı Yorumları

 • Güneş lekelerim için almıştım. 1 aydan fazladır kullanıyorum. Gece gündüz düzenli bir şekilde uyguluyorum ancak gözle görülür bir fark göremedim.
 • Yüzümdeki kahverengi lekelerin azalmasını umut ederek, pek çok kişi tarafından da övüldüğünü görerek satın aldım ancak nemlendirme etkisi dışında pek faydasını göremedim. Lekelerimi geçirmemiş de olsa fiyat kalite performansı açısından değerlendirildiğinde bence nemlendirici olarak bile iyi bir ürün
 • Nivea zaten ekonomik bir marka olduğu için, piyasadaki pahalı leke giderici serumların performansı beklentisine girmezseniz bence üründen memnun kalırsınız. Doğum lekelerimi uzun bir süre kullandıktan sonra oldukça soldurduğunu söyleyebilirim. Tamamen geçirmedi ama bence hiç fena değil.
 • 30 ML’lik ilk serumu bitirdikten sonra, fiyatı uygun olduğu için denemeye değer diyerek ikinci ürünü de satın aldım. 2. serumdan itibaren lekelerimde azalma görmeye başladım
 • Bence hiç bir işe yaramıyor. Tamamen reklam ile ve marka bilinirliği ile satıyor. Paranızı çöpe atmayın.
 • Watsonsdan indirimli fiyatı ile aldım. İlk 4 hafta hiç bir fayda göremedim gerçekten de ancak 5. haftadan sonra güneş lekelerim azalmaya başladı. Yüksek koruma faktörlü bir güneş kremi ile birlikte kullandım ama zaten kendileri de maksimum sonucun 12. hafta sonunda geldiğini iddia ediyor. Ayrıca cildi yukarı kaldırarak ve gererek gençleştirme özelliği de varmış ama ben henüz 23 yaşındayım. Bu konuda çok sağlıklı yorum yapamıycam.
 • Yüzümde cilt tonu eşitsizlikleri çok fazlaydı. 3 hafta kadar kullandım. Hem de bolca bolca sürdüm. Ürün bitti ama yüzüm hala rengarenkti. Ben de bıraktım.
 • Kadınlar Kulübü sitesinde araştırma yaparken çokça kullanıcı tarafından tavsiye edildiğini gördükten sonra Nivea serumu denemeye karar verdim. Şimdilik sonuçlarından memnunum. Cildim çok lekeli olsaydı ne kadar fayda ederdi bilemiyorum ama doğum lekelerimi neredeyse tamamen geçirdi diyebilirim.

Ürün sahibi Nivea ise tanıtımı için kendi serumu hakkında şu yorumu yapıyor;

Melanin İnhibitörü,Hyaluron,Kolajen,Elastin Tetikleyici İçeren Hücre Aktifleştirici Formül

Hyaluron Cellular Etkisi : Hücre aktifleştiren formül cilt hücrelerini kendi hyaluronik asit,kolajen ve elastinin üretmesi için destekler.

Nivea’nın En Etkili Leke Giderici Serumu : Formül melaninin cilt hücresi üretimini yavaşlatmak için özel olarak geliştirilmiş,yaşlılık lekelerinin görünümünü azaltan oldukça etkili bir melanin inhibitörü içerir.Sonuçlar sürekli kullanımdan sadece 4 hafta sonra görülmeye başlar.12 haftalık düzenli kullanımdan sonra ise gözle görülür iyileşme görülür.Son derece yenilikçi aynı zamanda hafif formülü,cildi kurutmaz ve kolayca uygulanır.

Cildinize Etkisi : 

 • Yaşlılık lekelerinin azalmasına yardımcı olur.
 • Cilt tonunun eşitlenmesine ve daha genç bir cilt görünümü elde etmeye yardımcı olur.
 • Kırışıklıkların azalmasına ve cildin yukarı kaldırılmasına yardımcı olur.
 • Şekillendirilmiş,güçlendirilmiş ve eşit tonda cilt görünümünü destekler.

Uygulama : Her zamanki nemlendiricinizden önce temizlenmiş yüze sabah ve akşam uygulayın.Gözle temasından kaçınarak tüm yüze uygulayın.Eller üzerinde kullanmak için de uygundur.En iyi sonuçlar için düzenli kullanmaya devam edin.Ciltle uyumu dermatolojik olarak onaylanmıştır.

Son söz olarak bizim fikrimizi soracak olursanız Yüzdeki lekeler için krem ismi önerileri yazımızda da adı geçen ve tavsiye ettiğimiz bir ürün diyebiliriz.

Yorumlar
 1. Fatma dedi ki:

  Merhaba bu urun kac yas icin uygun ben 23 yasindayim ve bu urunu sivilce lekeleri icin kullanmak istiyorum ancak sami urun yasi ilerleyen kadinlara uygun