Her Telden Mikro Bilgiler Sitesi

Kükürtlü Krem Kullananların Yorumları

28.02.2023
3.431
Kükürtlü Krem Kullananların Yorumları

Kükürt kremi; kullananlar tarafından genellikle memnun kalındığı ifade edilen, sivilcelerden siyah noktalara, güneş lekelerinden, cildin beyazlatılması ve aydınlatılmasına, gözeneklerin sıkılaştırılmasından, yağ bezelerinin giderilmesine kadar geniş bir etki alanında kullanılan, baş ucu kremi olarak nitelendirilebilecek bir cilt bakım kremidir.

Rochcell, Salkom, Wlab gibi farklı markalar tarafından üretilen ancak ana etken maddeleri adından da anlaşılabileceği gibi, cilt üstünde envai çeşit faydaya sahip kükürt maddesi olan bu kremlerden mucize beklemek çok gerçekçi olmasa da, kullanıcı yorumlarına bakıldığında, fiyat kalite performansı olarak hiç de fena olmadığını, genel olarak iyi yorumlar aldığını ve görüşlere bakılırsa, alınıp denenebileceğini düşünebiliriz.

Kükürt Kremi Gerçek Kullanıcı Yorumları

  • Bilindik bir markanın ürününü aldım. Sivilcelerimi tamamen geçirdiğini söyleyemem ama düzenli kullanımdan sonra en az %50 fayda gördüm.

Aliye

  • Hakkında şikayetler olan bir firma olmasına rağmen, karalama olabileceğini düşünerek bir adet kükürt kremi aldım. Spesifik bir sorunum yoktu. Genel cilt bakım ürünü olarak kullandım. Cildim daha aydınlık ve parlak. Hiç de pişman olmadım.

Seda

  • Ergenlik sivilcelerimin tedavisi için kükürtlü krem iyi gelir demişlerdi. Alıp kullandım ama çok da faydasını göremedim açıkçası

Furkan

  • Kükürt sabunundan yıllar boyunca çok fayda gördüm ama biraz cildimi kurutuyor gibiydi sanki. O yüzden bir de kremini denemek istedim. İyi ki de denemişim. Gerçekten ciltteki pütür pütürlüğü tamamen alıyor.

Deniz

  • Çene bölgemde ciddi bir sivilcelenme vardı. Alıp kullanmaya başlayalı daha 1 hafta oldu ama şimdiden sonuç aldım. Daha önümde uzun bir yol var ama kükürt kremi derdime çare olacak galiba

Feriha

  • Omzumda ve sırtımda çıkan aşırı sivilceler yüzünden adeta açık bluz giyemez haldeyim. Kükürt sabunundan bir fayda görememiştim. Şimdi de tavsiyeler üzerine kremi aldım. Henüz yeni başladım. İleride yorumumu iletirim.

Derya

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.