Her Telden Mikro Bilgiler Sitesi

Ketoral Şampuan Ne İşe yarar ? , Ketoral Şampuan Fiyat

Ketoral Şampuan Ne İşe yarar ? , Ketoral Şampuan Fiyat

Ketoral Şampuan Ne İşe yarar ? , Ketoral Şampuan Fiyat

Ketoral şampuan aslında medikal bir üründür ve sadece eczanelerden satın alabilirsiniz. Medikal şampuan olan bu ilaç saç derisinde sorun yaşayanlar için dermatologlar tarafından önerilir. Bu ürünün içeriğinde ki  etken maddesi Ketokonazol‘ dur.

Sitemiz de daha öncede ” ketoral krem ne işe yarar ? ” yazımızı sizlerle paylaşmıştık. Dilerseniz başlığa tıklayarak da bu yazımıza ulaşabilirsiniz.

Ketoral medikal şampuan mantarların cilt üzerinde büyümelerini ve çoğalmalarını engeller . Aynı zamanda kepek derdinden dertli olanlar da bu ürünü kullanmaktadır. Özellikle yazımızın başında hemen belirtelim ; Kullanırken gözünüze ve ağzınıza temas ettirmemeniz gereken bu şampuan, eğer yanlışlıkla olduğunda da bol suyla yıkayın.


 1. Bebeklerde Bir Türlü Geçmeyen Pişiklerin Nedeni Mantar Olabilir!
 2. Vajina kaşıntısına karbonat iyi gelir mi ?
 3. Mersin Yağı Faydaları Nelerdir , Mersin Yağı Ne İşe Yarar ?
 4. Jajoba Yağı Faydaları , Jajoba Yağı Ne İşe Yarar ?
 5. Revox At Kuyruğu Şampuanı Kullananlar ve Yorumları

Ketoral % 2 100 ml Şampuan Ne İşe Yarar ?

 1. Genellikle boyun, göğüs, kolların üst kısımları  ve sırtta görülen beyazdan pembeye veya bronz renkten kahverengiye kadar değişen renklerdeki lekeler
 2.  Hafif pullanma ile belirgin mantar enfeksiyonu
 3.  Kıllı veya  yağlı deri bölgelerinde görülen kaşıntılı cilt döküntüsü (seboreik dermatit),
 4. Saçkıran,
 5. Saçlı derinin mantar hastalığı tedavisinde  kullanılmaktadır.

Ketoral Medikal Şampuan Nasıl Kullanılır ?

Saçınızın veya teninizin hastalıklı bölgesini su ile nemlendirin ve ilacı uygulayın. Parmak uçlarınızla usulca masaj yaparak köpürtün. 3-5 dakika bekletin. Bol su ile durulayın. Bir devireme için bir avuç içi kadar şampuan yeterlidir. Seboreik dermatit ve saçlı tenin mantar hastalığı rehabilitasyonu için: ilk rehabilitasyon başlangıcında haftada 2 gün; 2 haftadan 4 haftaya kadar haftada 3 ya da 4 gün kullanın.

Ketoral Şampuan 2022 Fiyatı

KETORAL % 2 100 ml fiyatı 28. 21 TL’dir. Reçete ile alındığında miktarın bir kısmını sigortanız karşılamaktadır.  Beyaz şişede , kırmızı kapaklıdır.

Ketoral Medikal Şampuan Yan Etkileri Nelerdir ?

Kullandığınız her ilacın yan etki gösterme ihtimali vardır. Her ilaçta olduğu gibi bu ilacında yan etkileri mevcuttur.

Bu Şampuan kullanan çoğu insan rahatsız edici rastgele bir yan tesirle karşılaşmaz. Bununla beraber, muhtemelen saç tellerinizde bir ölçü kuruluk sezeceksiniz. Ayrıca, s açlarınız boyalıysa rengin açılmasına ve perma gibi bukleleriniz varsa dalgalı görünümün bozulmasına neden olabilir.

Bu şampuan rastgele bir cilt meselesine, saç kaybına, alerjik tepkinlere veya beklenmedik bir tesire neden olursa kullanımını durdurup hekiminizle veya eczacınıza danışa bilirsiniz.

Ketoral Şampuan Kullananlar

Sizler için internetteki çeşitli bloglardan bu ilaç hakkında yorumları derledik. Sizde bu ilacı kullandıysanız yazımızın sonundaki yorumlar bölümüne tecrübelerinizi paylaşmaktan lütfen çekinmeyin.

 • ” kepekli saçlarda en etkili medikal şampuandır. tek kusuru pembe rengidir.

 • kremi ve şampuanı sanırım bir tek bende bu kadar güçlü etki göstermeyen medikal markadır.

 • burger king de verilen barbekü sosunun kötü kokanı. kullanan kişi kokusuyla bütün bir ev halkını evden kaçırtabilir ama kepeği bitiriyor mu bitiriyor.

 • lisede yaşadığım kepek problemimi 20 günde kökünden çözüp atan ilaç.

 • çok uzun süredir çekmekte olduğum kar gibi yağan kepeklerime çözüm olan ilaçtır.2-3 haftada yıllardır çekmekte olduğum bu derde deva oldu. ”

Etiketler:

Yorumlar
 1. Burak kaçar dedi ki:

  Çok güzel tasfiye ederim