Her Telden Mikro Bilgiler Sitesi

Differin Jel Ne İşe Yarar ? Adapalene Jel ,Adapalene Gel 0.3

28.02.2023
966
Differin Jel Ne İşe Yarar ? Adapalene Jel ,Adapalene Gel 0.3

Differin Jel Ne İşe Yarar ? Adapalene Jel , Adapalene Gel 0.3

Differin jel diğer bir adıyla adapalene jel olarak bilinmektedir.  Hafif ve orta derecedeki sivilceleri , akne tedavi sürecinde kullanılır . Ciltte yeni sivilce, akne ve siyah nokta oluşumunu önler. Sivilcesiz ve aknesiz olmak mümkün değil neredeyse . Herkesin hayatının bir dönemi illaki sivilcelerle uğraşmakla geçmiştir. Ergenlik döneminde merhaba dediğimiz sivilceler , cilt tipine , kişiden kişiye göre değişebilmektedir. Adapalene jelin en önemli özelliklerinden biri siyah noktaların oluşmasını engeller .

Sivilce hakkında dikkatinizi çekebilecek en çok tıklanan ve yorum alan yazılarımızı sizlerle paylaşıyoruz. Başlıklara tıklayarak yazılarımıza kolayca ulaşabilirsiniz. Sitemiz de bir çok özellikle sivilce kremi hakkında makale vardır . Merak ettiğiniz ve ya bulamadığınız ilaç var ise yorumlara yazabilirsiniz.

Eczanelerde Satılan En İyi Sivilce Kremleri

Sivilce Hapları İsimleri

İmex sivilce kremi ne işe yarar ? İmex krem fiyatı nedir ?

Sivilce Kurutma Yöntemleri

Sivilce Duası – Sivilcelerin Geçmesi İçin Etkili Dualar

Nadixa Sivilce Kremi

Kolda Sivilce Neden Çıkar Nasıl Geçer?

Sivilce İzleri Nasıl Geçer? Sivilce Lekelerine Kesin Çözüm Yöntemler

Acnelyse Jel Sivilce Kremi Nedir Nasıl Kullanılır

Sivilce Çıkmasını Önlemek İçin En Etkili 10 Öneri

Contractubex Krem Sivilce Çukuru ve Akne İzi Giderici Jel

Sivex Losyon Fiyatı , Sivex Losyon Nedir ?

Madefix Merhem , Madefix Krem , Madefix Nedir ?


Adapalene Jel Nedir ?

Differin jelin cildi tazeleme tesiri de bulunmaktadır. Bunun için, kullanım yönergesine ve hekim nasihatine uyarak kullanmak son derece ehemmiyetlidir. Differin jel 30 gramlık tüplerde reçete ile satılmaktadır. Jelin etkin maddesi Adapalendir. Bu içeriği sayesinde akne ve sivilce tedavisinde etkili bir üründür. Differin jel, çoğu kişinin sorunu olan sivilce ve akneleri kurutur, cilde parlaklık ve tazelik katar.

İltihaplı Sivilce ergenlik yarıyılında klasik kabul edilen bir vaziyettir ve differin jelle rehabilitasyon edilebilir. Differin jel çoğunlukla iltihaplı sivilce vulgaris gibi daha inatçı iltihaplı sivilce cinslerinde kullanılır. İltihaplı Sivilce vulgaris, ciltte nodüller ve kistler de oluşturur.

Adapalene Jel

Adapalene Jel Fiyatı , Differin Jel Fiyatı

2022 yılında ilaç sektöründe ki yapılan zamlardan sonra her ilaç payına düşen zamı aldı ve fiyat artışları yaşandı . Differin jelin 2022 güncel fiyatı 122,65 TL ‘ dir. Reçeteli olarak sadece eczanelerden temin edebilirsiniz. 

Differin Jel Nasıl Kullanılır ?

Doktorunuzun tavsiye ettiği şekilde kullanmalısınız. Aksi belirtilmediği takdir de şu şekilde kullanın. Öncelikle sivilceli bölgeyi güzelce su ile yıkayıp durulayın ve kurulayın. Tavsiye edilen kullanım miktarı günlük bir kez kullanımdır. Öncelikle sadece sivilce ve akne lekelerinin üzerine değil sivilce ve aknelerin çıktığı bölgelere sürün. Gözlerinize, ağzınıza ve alıngan bölgelere temas etmesinde kaçının. Şayet Differin jel bu kısımlardan rastgele bir yere temas etti ise bol su ile hoşça yıkayın. Yeniden sarih yarası bulunan bireylerin Differin jeli kullanması uygun değildir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.