Her Telden Mikro Bilgiler Sitesi

Biorezonans Tedavisi Görenler Yorumları

09.07.2022
62
Biorezonans Tedavisi Görenler Yorumları

Biorezonans tedavisi görenler yorumları konusuna geçmeden önce bunun ne olduğunu bilmeyenler için açıklamak gerekirse; Biorezonans, kısaca kimyasal ve sentetik hiçbir ilacın tedavi olarak kullanılmadığı ve tedavilerin enerji yoluyla gerçekleştiği bir tıbbi yöntem olarak açıklanabilir. Bu tıbbi yöntemde elektromanyetik frekanslar aracılığıyla sağlıksız dokuların yaymış olduğu elektromanyetik frekansı ters yöne çevirme işlemi uygulanarak bu frekanslar geriye, tekrar vücuda gönderilmektedir. Ardından bu iki frekansın birbirleri ile karşılaşıp çarpışmaları sonucunda kendilerini yok etmeleri anlamına gelen Biorezonans, tıp dünyasında yeni bir soluk olarak nitelendirilmektedir. Bu tedavi uygulamasında ters çevrilip vücuda geri gönderilen frekanslar sadece sağlıksız dokulara etki ettiği için bu frekansların vücudun geri kalanına ve sağlıklı dokulara olumsuz bir etkisi bulunmamaktadır.

Biorezonans Tedavisi Görenler Yorumları

Biorezonans tedavisi görenler yorumları konusunda iki zıt görüş karşımıza çıkmaktadır. Bazıları bu tedavinin tamamen dolandırıcılık olduğu ve işe yaramadığını düşünerek bu tedaviye Biorezonans dolandırıcılığı adını verirken, bazıları ise tedaviden olumlu dönütler aldığını dile getirmektedir. Özellikle ağrısız ve sancısız bir yöntem olduğu için tercih edilen bir yöntemdir. Tercih edenlerin birçoğu olumlu geri dönüşler almış olsa da bazıları da bu tedavinin hiçbir işe yaramadığını düşünmektedir.

Biorezonans Yan Etkileri

Biorezonans yan etkileri konusunda bu tedavi yönteminde hiçbir sentetik, kimyasal, sentetik ve hatta bitkisel olarak bile ilaç takviyesi veya çeşitli uygulamalar bulunmadığı için bir yan etkisi de bulunmamaktadır. Kişilerde tedirginlik yaratan elektromanyetik frekanslar vücuda zararlı bir durum yaratmadıkları için kişilerin korkmasını gerektirecek bir durum yoktur.  İnsan sağlığına tamamen uyumlu bir tedavi yöntemi olarak dile getirilmektedir.

Biorezonans Tedavisi Görenler Yorumları

Biorezonans Sigara Tedavisi Görenler

Biorezonans yöntemi pek çok hastalık veya problem için etkili bir biçimde kullanılabilmektedir. Yalnızca çeşitli doku problemleri için olmayıp örneğin sigara bağımlılığı için de tavsiye edilmekte ve uygulanmaktadır. Biorezonans sigara tedavisi görenler, kolay bir şekilde sigaradan kurtulabilmek adına bu yöntemi denemektedirler. Biorezonans yöntemi kalp piline sahip olanlar ve de hamileler dışında herkese uygulanabildiği için sigarayı bırakmak isteyenlerin psikolojik ve fiziksel durumlarını elektromanyetik frekanslar aracılığıyla sigaradan uzaklaştırmakta ve iyi geldiği düşünülmektedir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.